KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8099470
nr 809 9470
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Blandteknik, Robert Högfeldt (1894-1986), Troll i träd, signerad Högfeldt. 40 x 28
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 25 februari 2013
kl 18:54:49
300 kr
350 kr
700 kr
800 kr
1.300 kr
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt